„To, jak vypadá náš život dnes, utvářejí rozhodnutí, která jsme udělali včera, před třemi dny, třemi měsíci či třemi roky.“

Rozhodování může být snadné, když se naučíte používat deset základních otázek, díky nimž si uvědomíte své opravdové hodnoty a priority.

Naučte se rozlišovat, která životní rozhodnutí jsou opravdu důležitá a kam povedou. Rozhodněte se pro životní cestu vedoucí přímo do srdce vaší touhy.

Nejste si jisti, zda jsou vaše rozhodnutí správná?

Díky knize si uvědomíte, jaká jsou vaše vlastní správná řešení a nebudete opakovat stejné chyby. Vědomí správné cesty vám dodá energii a radost do každého dne.

?
?
?
?

Co Vám kniha přinese?

 • Dostanete pomocníka,
  který vás naučí pravdivě se dívat na svůj život.
 • Dramaticky se zlepší kvalita vašeho života,
  protože se začnete rozhodovat vědomě. Přestanete být otroky náhodných emocí a okamžitých výmluv.
 • Ujasníte si, kudy vede vaše cesta,
  co je pro Vás důležité a jakým člověkem chcete být. Přestanete být bázlivými, nejistými a manipulovatelnými lidmi.
 • Zajímavé příležitosti a možnosti budou přicházet stále častěji.
  Naučíte se vidět svět jako dobré místo, kde se pozitivní věci vyskytují a přichází k vám.
 • Posílíte svou životní sílu
  díky správným rozhodnutím, který vám dodají energii a vitalitu.
 • Získáte sílu a motivaci zvítězit nad zvyky,
  které vám neprospívají nebo dokonce škodí.
 • Inspirace skutečnými příběhy
  lidí, kteří řešili svoji finanční situaci, partnerský vztah, neshody v práci, trápili se nesplněnými očekáváními svými i svých blízkých, chtěli zhubnout či zlepšit svoji fyzickou kondici. Díky Správným otázkám svoje starosti vyřešili, vykročili novým lepším směrem. Inspirujte se.

?
?
?
?

Co v knize najdete?

„Každý den stojíme před volbami, které mění náš další život. To, jak se rozhodneme, ovlivňuje, zda nás čeká zklamání, nebo mimořádně krásný život.“

prvních kapitolách odhalíte tajemství vědomého rozhodování.

Naučíte se řídít svůj život a nenechat se vláčet nefungujícími stereotypy. Uvědomíte si své skryté motivace, které brání vašemu úspěchu a štestí.

Postupně krok za krokem projdete jednotlivými Správnými otázkami. Každé je věnována samostatná kapitola, ve které vás autorka naučí, jak si na ni pravdivě odpovědět:

 • Pojmenuje důvody, proč se svých snů vzdáváme. Jaký vliv na nás mají emoce, snaha zavděčit se ostatním či náš postoj ke světu.
 • Naučí vás, jak nesabotovat svoje snahy ze strachu nebo nedostatku sebelásky a jak díky Správným otázkám svoje strategie změnit.
 • Pro lepší pochopení vše ilustruje praktickými příklady ze života.

Závěr knihy je věnován životu, který díky Správným odpovědím získáte, a  jak své odpovědi dál v životě zúročit.

 

POZOR JEN NYNÍ
Od nás kniha zdarma,
a na Vás je jen poštovné!

Vydává Synergie Publishing SE

Správné otázky nejsou nástrojem k jedinému velkému životnímu rozhodnutí, ale k úspěchu v mnoha malých volbách, kterým čelíme každý den. Díky nim se v každém okamžiku dokážete rozhodnout v souladu se sebou samým a udělat vhodné kroky pro dosažení svých cílů.

O knize říkají ...

Klást si správné životní otázky mne učinilo úspěšným v globální ekonomice, ale i šťastným ve vlastním životě. Tato kniha je vynikajícím pomocníkem, jak poznat sám sebe a odemknout svůj vlastní potenciál.

Jan MühlfeitGlobální stratég, kouč, mentor

O Debbie Ford

Debbie Ford

Debbie Ford byla uznávaným odborníkem v oblasti osobní transformace, lektorkou, učitelkou, koučkou a spisovatelkou. 

V dospívání se po rozvodu rodičů dostala do drogové závislosti. Měla pocit, že nesplnila očekávání. Mnoho let se snažila vymanit z bludného kruhu závislostí. Prodělala různé výcviky a terapie. V rozhovoru později uvedla:

"Mým cílem bylo, abych se cítila dobře bez závislosti na jídle, cukru, telefonu, mužích, televizi, zkrátka na čemkoliv…"

Přišla s odvážnou myšlenkou, že se svými stíny a strachy bychom neměli bojovat, ale pomocí moderních psychologických a duchovních technik je přijmout a překonat jejich negativní vliv.

Knihy Debbie Ford se staly bestsellery. Jsou upřímné, pochopitelné a praktické. Svými příběhy a postřehy inspiruje nejen širokou veřejnost. Její poznatky ve své odborné praxi využívají právníci, učitelé, mediátoři a terapeuti po celém světě.

Získejte knihu Správné otázky

Limitovaná nabídka - pouze nyní kniha zdarma - jen za poštovné!

Prosíme, vyplňte pečlivě Vaše údaje:

Správné otázky vás probudí, ukážou vám skutečné dopady vašich rozhodnutí a navedou vás na cestu k vyššímu duchovnímu cíli. Pomohou vám vymanit se z navyklých reakcí, setřást ze sebe trans sebepopírání a najít novou cestu vpřed.

Pouze vy můžete změnit směřování svého života. Nikdo to za vás neudělá.