Upozornění: Tato kniha je pouze pro lidi, kteří chtějí svůj život skutečně prožít!

Život, který stojí za to,

není rutinní existencí plnou bezpečí a jistoty. Je plný svobody, dobrodružství, radosti a výzev.

Vyměňte nudu, povrchní zábavu, průměrnost za energičtější, strategičtější a empatičtější život.

Přetvořte pocity neklidu, stresu, nudy či frustrace v nadšení a naplnění.

Kniha Náboj nastartuje Váš nevyužitý potenciál, abyste skutečně mohli žít naplno...

Akční nabídka do vyprodání:
opravu skvělá kniha za výhodnou cenu

Co Vám Náboj přinese?

 • Naučíte se vymanit z šedého průměru a nenaplněné existence.
 • Poznáte Deset pohonných sil. Jejich probuzení Vás dovede do stavu, kdy budete cítit více energie, zájmu a nadšení…k pocitu štěstí.
 • Zjistíte, jak každou ze „sil“ aktivovat.
 • Na konci kapitol najdete konkrétní praktické otázky, které Vám pomohou zamyslet nad předchozí lekcí a začlenit ji do každodenního konání a jednání.
 • Poznáte svá omezení a jak je překročit.
 • Budete mít větší šanci prožít skutečně zajímavý a inspirativní život.

Co v knize najdete?

Společnost se za posledních sto let velmi změnila. Většina našich lidských potřeb potravy, bezpečí a přístřeší bývá naplněna, ale nám to k pocitu naplněného života nestačí...

Zažíváme hlad po seberealizaci

Doslova hlad po nových zážitcích, sounáležitosti s jinými lidmi. Mít v rovnováze pracovní a osobní život, vycházet s dětmi, partnerem se postupně stává nedosažitelným snem

V knize Náboj najdete možnosti, jak přes hektičnost a proměnlivost okolního svět vrátit jiskru do každého dne. Načerpáte praktické rady, aby Vás činnosti, které děláte, naplňovaly uspokojením a radostí.  

Kniha Náboj je rozdělena na 2 části

Každá obsahuje pět základních „pohonných sil“, které probudí a obohatí Váš život:

 • Prvních pět sil - řízení, kompetence, shoda, péče a propojení jsou klíčové k dosažení stability Vás samých a upevní Vaši pozici i propojení s Vaším okolím – v rodině, v práci i v dalších komunitách.
 • Dalších pět sil – změna, výzva, tvůrčí vyjádření, přispění a vědomí Vám pomohou, abyste zvýšili svůj pocit štěstí v životě. 

Vydává Synergie Publishing SE

10 lidských pohonných sil, které Vás naplní životem

Řízení

Většina událostí v životě není předvídatelná. Aktivuje vás změna pohledu na ně, zařazování nových věcí do života, řízení toku práce.

Kompetence

Obohatí vás učení nových věcí, vytyčení reálných úkolů. Oslavte každé jejich dosažení.

Shoda

Věřit sám sobě a nezrazovat se je důležité. Nastavte si vlastní měřítka na vaše jednání i náladu. Věci, pro které se rozhodnete, dotahujte do konce.

Péče

Základem veškerého osobního rozvoje je péče o sebe. Většina populace je dehydrovaná, stresovaná, má nadváhu a trpí poruchami spánku právě proto, že svoje potřeby dává až na poslední místo. Dovolte sobě i druhým, aby o vás pečovali. Zároveň buďte přítomní a zajímejte se o potřeby ostatních.

Propojení

Chceme se cítit propojení s lidmi okolo. V moderní společnosti se díky technologiím známe s větším počtem lidí, ale naše vztahy jsou povrchnější. Šance na zlepšení vztahů spočívá v ocenění individuality druhého člověka, ve správném výběru přátel.

Změna

Lidské bytosti touží po novosti a různorodosti. Honba za změnou jen pro ni samotnou je stejně vzrušující jako nebezpečná. Když svoji touhu zvládneme inteligentně a strategicky, dosáhneme noé kvality života.

Výzva

Výzvy nás nutí napnout síly, překročit hranice. Mnozí se jich bojí natolik, že je zcela potlačují. Místo rozvoje se jim život zdá v nudný, malý a ustrnulý. Cíleným narušením rutiny nějakým novým plánem, vizí, aktivujete svoji energii.

Tvůrčí vyjádření

Existuje životní síla, která se projevuje skrze vaši jedinečnost. Pokud se mu budete bránit, vytratí se a svět nenávratně přijde o váš potenciál.

Přispění

Světu dostatečně přispíváme už jen tím, že žijeme podle své pravdy, jak nejlépe umíme, naplno projevujeme svoje silné stránky a talenty. „Pouhým“ svým příkladem dosáhnete nejvíc…

Vědomí

Buďte si vědomi sebe sama, svých myšlenek, fyzické a emoční energie. Většina lidí pro samou uspěchanost či rozptýlenost nevnímá aktuální okamžik, přitom život se odehrává v přítomném okamžiku. Tady a teď.

Získejte ukázku knihy v PDF

O knize říkají ...

Už dlouho tu nebyla kniha o osobním rozvoji, která by přinesla něco úplně nového. Čekání je u konce. Kniha Náboj konfrontuje naše vlastní představy o tom, co nás jako lidi pohání vpřed, a po jejím přečtení najdete nový vnitřní náboj, silnější, než jste si kdy dokázali představit.

To, co Brendon v knize Náboj odhaluje, vás překvapí a zaujme. Věděli jste, že většina způsobů, jakými se snažíme vyhovět našim přáním a touhám, je ve skutečnosti kontraproduktivní?

Brendon Buchard

Brendon Buchard

Brendon Buchard je předním světovým špičkovým motivačním trenérem, vůdcem v oblasti osobního rozvoje a autorem několika bestselerů.

V 19 ti letech prodělal těžkou autonehodu, která, podle jeho slov, změnila celý jeho pohled na život. Od té doby pomáhá jednotlivcům, týmům a organizacím provádět pozitivní změny. Přednáší, vystupuje v televizi a rozhlase, a je velmi populární a sledovaný na Youtube a Facebooku.

Jako jeden z nejžádanějších motivačních řečníků na světě, Brendon sdílel scénu s dalajlámou, sirem Richardem Bransonem, Tonym Robbinsem a mnoha předními speakery této doby.

Získejte knihu NÁBOJ nebo balíček "Nabitý život"

za výhodnou cenu a poštovné po ČR ZDARMA!

Kniha Náboj

 ZDARMA poštovné po ČR

329 Kč + 99 Kč poštovné

celkem 428 Kč

jen 198 Kč

Ušetříte 230 Kč

Cena pro SK: € 7,99 + 2,99 poštovné

"Nabitý život" balíček knih

 1. Náboj / Brendon Buchard / 198 Kč
 2. Letový plán / Brian Tracy / 298 Kč
 3. Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň / Brian Tracy, Ron Arden / 99 Kč
 4. Jak se z toho nezbláznit / Steve Taylor / 99 Kč

 ZDARMA poštovné po ČR

329 Kč + 298 Kč + 99 Kč + 99 Kč + 99 Kč poštovné

celkem 915 Kč

jen 397 Kč

Ušetříte 518 Kč !

Cena pro SK: € 15,88 + 2,99 poštovné

Načerpejte praktické rady, aby Vás činnosti,
které děláte, naplňovaly uspokojením a radostí!