Objednat Šťavnatý detox

Raw detox + Moderní odšťavňování
+ dárek karty 36x Detox snadno a lahodně
+ kupón na SLEVU
při nákupu odšťavňovače Atranet

Prosíme, vyplňte pečlivě Vaše údaje:

Nevím jak vy, ale já jím hrozně ráda, - a skvělá zpráva je, že se můžete pořád chutně stravovat, zatímco budete svému tělu pomáhat pročistit se a znovu nastartovat.

Judita WignallKoučka zdravého životního stylu a šéfkuchařka zdravé stravy

Odštavňování změnilo můj život a může změnit i ten Váš.

Mimi KirkCertifikovaná raw kurchařka, mezinárodní kouč a poradce

Šťávy jsou jedním z dobrých způsobů, jak do těla dostat vitamíny a další potřebné látky. Knih a příruček ohledně čerstvých šťáv najdete velké množství. Málokterá je ale tak komplexní jako Moderní odšťavňování od Mimi Kirk.

Eva Aušprunková

Jelikož jsem se rozhodla, že chci na nějakou dobu přejít alespoň z 50 % na raw stravu, byla jsem ráda, když se mi do rukou dostala knížka Raw detox od spisovatelky Judity Wignall. Její předešlé knihy Živá kuchyně, cesta ke zdraví a Živá kuchyně snadno a rychle čekají v mé knihovně na recenzi také. Každopádně již teď v úvodu musím napsat, že pokud chcete začít, sáhněte nejprve právě po Raw detoxu.

Recenze na knihu Raw Detox

První kapitola knihy Raw Detox docela podrobně popisuje, co to vlastně detox v pojetí syrové stravy je. Dává odpověď na to, proč vůbec detox podstoupit. Toxiny jsou snad ve všem a hlavně zahlcují naše tělo. S tím souvisí nejvíce naše schopnost trávení a právě tam dochází k největšímu problému. Pár triků na jeho zlepšení zde autorka zmiňuje, např. jak zmírnit zácpu...

Recenze na knihu Raw Detox

Potřebujete pomoc?

Napište nám na e-shop@synergiepublishing.com

Jsme tu pro Vás, rádi Vám pomůžeme.